Specjalista ds. Sprzedaży Systemowej

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
 Zarządzanie i optymalizacja przychodowa powierzchni reklamowej w modelu RTB/Programmatic;
Analiza danych i ocena efektywności kampanii reklamowych , prognozowanie przychodowości działań reklamowych;
Współpraca z zespołami produktowymi w zakresie budowy i  optymalizacji siatek reklamowych;
Przygotowywanie raportów i prezentacji podsumowujących prowadzone działania.
Oczekiwania wobec kandydatów:
Min. roczne  doświadczenie w pracy w obszarze RTB/Programmatic (mile widziane doświadczenie po stronie wydawcy);
Umiejętność pracy z liczbami oraz zdolności analityczne -  biegła znajomość MS Excel;
Umiejętność przeprowadzania analizy danych emisyjnych, wnioskowanie i tworzenia rekomendacji;
Umiejętność pracy pod presją czasu;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowo docenimy:
 Znajomość DoubleClick for Publishers;
 Znajomość modeli rozliczeniowych produktów reklamowych.

Oferujemy:
Przyjazny team i nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole;
Dynamiczne  środowisko pracy zapewniające ciągły rozwój;
Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez poniższy link