Sales Manager

Multikino Media Sp. z o. o. należąca do Grupy Multikino wchodzącej w skład Grupy Vue Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, świadcząca usługi brokerskie w zakresie sprzedaży centralnej i lokalnej reklamy kinowej, sponsoringu i akcji specjalnych oraz sprzedaży korporacyjnej obejmującej organizację konferencji w kinach oraz sprzedaż kuponów. Świadczone usługi obejmują również obsługę kin spoza sieci Multikino i Silver Screen.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sales Manager (nr ref. SM/2016)

Region: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Aktywna sprzedaż reklamy kinowej i projektów specjalnych wśród Klientów i Domów Mediowych
- Nawiązywanie nowych i podtrzymywanie stałych relacji z klientami Biura Reklamy
- Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i spotkań businessowych
- Negocjacje handlowe
- Koordynacja kampanii reklamowych realizowanych w kinach
- Znajomość rynku reklamowego i otoczenia filmowego
- Analiza rynku

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze Klienta
- Umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy w zespole
- Kreatywność w działaniu
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Silna orientacja na wynik sprzedażowy

Oferujemy:
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i doświadczonym zespole
- Atrakcyjny system motywowania
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- Benefity

Kontakt:
Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) koniecznie z podaniem nr referencyjnego stanowiska na adres rekrutacja@multikino.pl