Asystent content managera

•    Firma: Tako Media Sp. z o.o. Sp. k.
•    Region: Wrocław
•    Stanowisko: Asystent content managera
Poszukujemy content managera/asystenta content managera do projektu multimedialnego w pełnym wymiarze czasu pracy.
•    Wymagania:
- poświadczone w portfolio doświadczenie w realizacji materiałów audiowizualnych oraz postprodukcji materiałów
- foto - praca z aparatem i światłem, a następnie obróbka w programach edycyjnych
- video - umiejętność realizacji prostych form video oraz montaż video
- znajomość obsługi CMS prostych stron www i social mediów oraz sprawne uploadowanie contentu
- kreatywność
- sumienność
- terminowość
- umiejętność pracy z młodzieżą
- umiejętność pracy w grupie
- znajomość trendów i specyfiki współczesnych mediów, zwłaszcza społecznościowych
- praca w pełnym wymiarze czasu we Wrocławiu z krótkimi kilkudniowymi wyjazdami na czas realizacji

Zakres obowiązków:
- współpraca z producentem kreatywnym nad scenariuszem
- nadzór nad ekipą realizacyjną
- próby, nadzór merytoryczny i reżyseria prowadzących wg ustalonego scenariusza
- montaż i postprodukcja materiałów foto i audio-video na wszelkie pola internetowo – społecznościowe

•    Oferujemy:
- atrakcyjne honorarium
- długoterminowy kontrakt
- pracę w doświadczonym zespole
- możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty produkowane przez producenta

•    Kontakt: anna.sambor@takomedia.pl