SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eksperci o zwolnieniach w „Gazecie Wyborczej”: każdy papierowy tytuł musi przeżyć swój czyściec

- Późne wręczanie wypowiedzenia i nieprzygotowanie mentalne do procesu zwolnień grupowych. To już nie dziwi. Zwalnianie gwiazd dziennikarstwa zmniejsza rozpoznawalność marki, a „Gazeta Wyborcza” zaostrzy kurs - oceniają dla Wirtualnemedia.pl Bogusław Chrabota, Michał Broniatowski, Wiesław Godzic i Eryk Mistewicz.

Dołącz do dyskusji: Eksperci o zwolnieniach w „Gazecie Wyborczej”: każdy papierowy tytuł musi przeżyć swój czyściec

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
X
Kilkadziesiąt lat GW opowiadała o gospodarce rynkowej, konkurencji, itp. Także o tym, że upadki firm to norma, ze nie można dofinansowywać z budżetu nierentowne firmy państwowe, itd. I wystarczył rok odcięcia od państwowej kasy i GW okazała się być słoniem na glinianych nogach. Co mnie niezmiernie cieszy :)
odpowiedź
User
grześ
Bardziej niż upadek "GW" zastanawia mnie fenomen niejakiego Mistewicza,
Ten gość od lat służy za dyżurnego eksperta, nie znając się na niczym i opowiadając ciągłe banialuki.
Tu zresztą też.

Podobnie Godzic, który ostatnio skompromitował się gadaniem głupot na poziomie forum "Ratujm Trójkę", gdy pytaliście go o Trójkę.
Tylko Chrabota z tego towarzystwa ma coś ciekawego do powiedzenia i ma jakies kompetencje.

Eksperci, psia mać:)
odpowiedź
User
Męski socjolożek & psycholożek
To dzięki GW mam do tej pory ubaw z korposzczurzych działów HR. We wkładce "Praca" można było znaleźć takie perełki jak "arealny kierownik sprzedaży" czy "asystentka dywizji betonu". Oczywiście te cudeńka pochodzą z ogłoszeń, które nie były redagowane przez GW, ale to GW przez lata uprawiała korposzczurzą nowomowę. Pierwszy przykład z brzegu "kapitał relacyjny" czyli mówiąc po ludzku: "znajomości", "układy", "plecy". "Naukowczynie" dawno przebiły PRLbełkot z Polskiej Kroniki Filmowej lat 50.
odpowiedź