SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Są założenia ustawy medialnej: likwidacja abonamentu, KRRiT do reformy

Likwidacja abonamentu, reforma KRRiT, nowy sposób powoływania władz mediów publicznych i likwidacja Rady Mediów Narodowych - to główne proponowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego założenia nowej ustawy medialnej. 24 czerwca rozpoczynają się konsultacje społeczne - poinformował resort.

Dołącz do dyskusji: Są założenia ustawy medialnej: likwidacja abonamentu, KRRiT do reformy

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Emerytka
Jeśli faktycznie jest taka potrzeba odpolitycznienia mediów publicznych i transparętności to do KRRIT trzeba przestać wybierać polityków a raczej powołać ludzi z organizacji dziennikarskich ale nie takich, które zasłynęły z jednoznacznych postaw czyli np dla organizacji typu towarzystwo dziennikarskie na czele, którego stoi jasno kojarzący się z pewnym nurtem Seweryn Blunstein nie ma miejsca. Powód jest prosty właśnie towarzystwo dziennikarskie w sposób kłamliwy w 2016 roku opublikowało listę jak to nazwali ofiar czystek w mediach publicznych było to świadome wprowadzanie ludzi w błąd. Jeśli chodzi o organizacje, której przedstawiciele byliby godni zasiadać w KRRIT to z całą pewnością nadaje się do tego Pani Jolanta Chajdasz reprezentująca Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich instytucje do, której nie ma wątpliwości nie ma kontrowersji i co najważniejsze ta organizacja szerzy kulture i wartości pro Polskie.


Dziadek, po pierwsze naucz się poprawnie pisać nazwiska. A ta twoja Hajdasz to przykład typowego pisowskiego sługusa. Podobnie jak całe SDP zrzeszające głownie emerytów, tęskniących za rządami żoliborskiego dz.
9 6
odpowiedź
User
Hmm
Ta odklejona kobiecina wyglada jak chodzacy trup. Czyżby krewna koperciarza Grodzkiego?
8 3
odpowiedź
User
Michał
Nadawcy spoza Unii Europejskiej nie może być udzielona koncesja na telewizję i radio DVBT-2, FM, DAB+. Jeżeli większościowy pakiet udziałów lub całości udziałów posiadacza koncesji naziemnej, będzie wykupiony przez podmiot spoza Unii Europejskiej. Koncesja na nadawanie naziemne ulega niezwłocznemu cofnięciu takiemu podmiotowi i / lub zamianie na koncesję na nadawanie przez satelitę.
Dlaczego takiego zapisu nie ma w proponowanych zapisach o nowej KRRiT ?
3 2
odpowiedź