SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Branża: Radiu ZET ciężko będzie odbudować pozycję, zmiana redaktora naczelnego niewiele pomoże

Odejście Rafała Olejniczaka ze stanowiska redaktora naczelnego Radia ZET związane jest ze słabymi wynikami słuchalności rozgłośni - uważają przedstawiciele branży. Nie jest jednak przesądzone, że nowy szef stacji Jarosław Paszkowski je poprawi.

Dołącz do dyskusji: Branża: Radiu ZET ciężko będzie odbudować pozycję, zmiana redaktora naczelnego niewiele pomoże

46 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
cycu1
A tak niewiele trzeba, żeby nie popełniać podstawowych błędów językowych. NIEWIELE, czasem wystarczą cztery klasy. Musiałem napisać wersalikami, żeby redaktor Pallus (i może inny odpowiedzialny) dostrzegł.
odpowiedź
User
olo
Zet niby nadaje dla dojrzalszych słuchaczy? Nie zauważyłem. Widze raczej strategie - glupiej, głośnej, pseudośmieszniej . Zeby nadawać dla starszych trzeba by poprawić serwisy informacyjne i zmienić wiekszość prowadzacych na bardziej inteligentnych. Na razie to postrzegam Zet jako konkurencje dla Eski niz RMF. Z RMF dowiaduje sie wiecej, sa np serwisy gospodarcze, a komentarze prowadzacych sa dojrzalsze niz na poziomie późnego liceum jak w Zet
odpowiedź
User
cycu1
Zgadzam się z red. Kozyrą, że Zet musi zatrudnić kogoś, kto zna się na biznesie radiowym. Dlatego nie zatrudni jego, bo on się ani na biznesie nie zna, ani na radiu. Chyba nawet swojego ego nie ogarnął.
odpowiedź