SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rekordowe odtworzenia koncertu Radia 357. „Przyjdzie czas na większe spotkania”

Niemal 150 tys. razy odtworzono specjalny koncert Radia 357, który był podziękowaniem dla byłych dziennikarzy Trójki, a także dla pracującego tam nadal Piotra Barona. Stream radia wywołano w tym czasie 47 tysięcy razy, zaś liczba odsłon transmisji wideo sięgnęła 100 tysięcy.

Dołącz do dyskusji: Rekordowe odtworzenia koncertu Radia 357. „Przyjdzie czas na większe spotkania”

73 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Merlin
Zbudowany jestem sukcesem Radia 357, ale również Radia Nowy Świat. Polskie Radio popada w coraz większą degrengolade i śmiało można powiedzieć, że za dwadzieścia lat każda z rozgłośni polskiego radia nie przekroczy 2 procent słuchalności. Był czas, że Jedynka miała jeszcze 20 lat temu 17 procent słuchalności a Trójka niecałe dziesięć lat temu w granicach 7 procent. Wśród moich znajomych było nawet 7-10 osób, które słuchały polskiego radia, teraz żadne z nich nie słucha już Jedynki czy 3. Za 20 lat Radio 357 będzie miało więcej słuchaczy za sprawą internetu niż Trójka za sprawą odbiorników, ponieważ dostęp do internetu i możliwość słuchania radia za sprawą tego przekazu jeszcze wzrośnie.Radio 357 powinno mimo sukcesu w internecie przejąć choć jedną częstotliwość jakiegoś upadającego radia w Polsce i zacząć podobnie jak Agora (Złote Przeboje, Pogoda) czy ZPR media ( Supernova, Eska, Vox) tworzyć lokalny i ponad regionalny zasięg w eterze.
odpowiedź
User
fiuuu
[quote="Merlin" śmiało można powiedzieć, że za dwadzieścia lat każda z rozgłośni polskiego radia nie przekroczy 2 procent słuchalności.

Jasnowidz Jackowski?
odpowiedź
User
Rowernik
Dziwny ten system wartości czcić kogoś, kto był TW, kto kojarzy się z ciemnymi latami 80., gdy robiono w Trójce karierę po wyrzuceniu w stanie wojennym tzw. nieprawomyślnych dziennikarzy. A nieustanne okazywanie pretensji do dawnej Trójki widoczne też w ramówce 357 każe rozumieć Polskie Radio, które zastrzegło prawnie nazwy audycji, co wyśmiewał np.Mann, a z nim pewne media.
odpowiedź