SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TOK FM zrezygnowało z audycji Sosnowskiego, Raczka, Passenta, Solskiej i Orlińskiego. Szykuje nowy program z udziałem słuchaczy

Do ramówki Radia TOK FM (Grupa Radiowa Agory) nie wrócą już „Nasłuchiwanie” Jerzego Sosnowskiego oraz inne audycje z cyklu „Salon Radia TOK FM”. W ostatnim okresie w tym paśmie emitowano cykl „Usłysz swoje miasto”, a niebawem pojawi się tam nowy program z udziałem słuchaczy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: TOK FM zrezygnowało z audycji Sosnowskiego, Raczka, Passenta, Solskiej i Orlińskiego. Szykuje nowy program z udziałem słuchaczy

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lewy
Z tej grupy szkoda mi tylko Sosnowskiego i Passenta i ich erudycyjnych rozmów z ciekawymi gośćmi. Solska bez przerwy przerywała gościom a nawet okazywała im zniecierpliwienie. Orliński ze względu na fatalną dykcję wogóle nie nadawał się do radia . Raczka też trochę szkoda bo miewał niezłe audycje o kulturze. Ale cóż, nic nie jest wieczne.
Powiem lepiej jak byś usłyszałą pierwszą audycję w toku to byś pomyślała że to radiowęzeł szkolny. Ale zgodził się bo nie mogli znaleźć dziennikarza który za 20 zł na godzinę chciałby w piątek po 20 prowadzić audycję
odpowiedź
User
WaWa
Sosnoswski to jednak porażka permanentna. Może czas na inny fach?
rozumiem że umiesz tylko słuchać tych co mają a audycjach podteksty polityczne ? A już formy inne jak świat dźwięków wyobrażeń to dla Ciebie abstrakcja ? zbyt ambitnego już nie przyswajasz ?
odpowiedź
User
Hancock
To straszne! okazuje się że nie tylko Pisowcy wyrzucają dziennikarzy, ale też najlepsze światopoglądowo i politycznie poprawne (oczywiście z lewicowego punktu widzenia) TOK FM też pozbywa się wspaniałego Jerzego Sosnowskiego.
Odróżniasz radio prywatne od publicznego? Właściciel radia prywatnego może zatrudniać i zwalniać kogo chce, przedstawiać dowolny punkt widzenia byle nie zabroniony przez prawo (np. nie wolno propagować faszyzmu). Radio publiczne ma OBOWIĄZEK prezentowania opinii i poglądów wszystkich stron. Ni emożna tego osiągnąc zwalniając dziennikarzy nieprzychylnych partii rządzącej.
rozumiem że właściciel radia prywatnego może opluwać radio publiczne, rozliczać ze wszystkiego, wyciągać jakieś brudy niepotwierdzone i dyktować warunki ? Po czym zatrudniać na umowie zlecenie płacić mniejsze stawki od mediów publiczne. To jest dla Ciebie OK ?
odpowiedź