SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dlaczego solidarność dziennikarska z „Wprost” prysła tak szybko? (opinie)

- Zawodowej solidarności wystarczyło na kilkanaście godzin, bo środowisko dziennikarskie w Polsce było, jest i będzie podzielone - reakcję dziennikarzy na „aferę podsłuchową” oceniają Marcin Kowalczyk, Michał Kobosko, Wojciech Maziarski, Tomasz Wróblewski i Wojciech Surmacz.

Dołącz do dyskusji: Dlaczego solidarność dziennikarska z „Wprost” prysła tak szybko? (opinie)

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Paniczu
Moze po prostu nie wiesz czym jest wolność słowa?
odpowiedź
User
milo48
ponieważ lizanie dupy władzy jest jak narkotyk, doświadczyli już tego dziennikarze Putina, Janukowicza, a teraz nasi.
odpowiedź
User
Larysa
Nie mogę wyjść ze zdziwienia nad wypowiedzią p. Giertycha w Faktach po faktach - TVN dotyczącą publikowania nagrań. Odkąd zrezygnował z polityki ten facet myśli bardzo sensownie. Popieram pana panie Romanie. Moja prośba do tych którzy mówią: Polacy czekają na dalsze publikowanie nagrań, otóż nie występujcie dziennikarze w tej kwestii w moim imieniu. Nie czekam na ten chłam. Ja chcę poznać tych którzy robili podsłuchy i za ile, co i za ile robił pan Latkowski w Rosji? Jakaś czarna dziura w pamięci tego pana, jego życiorysie? Okazuje się, że upadającą gazetę, nawet metodami z PRL, ale należy ratować. Pani Olejnik, rzeczywiście wiek 67 lat, emerytalny, dla niektórych zawodów jest zbyt długi, nie to myślenie, nie ta sprawność myślowa.
odpowiedź